رومیزی قالبی

رومیزی قالبی در اصل یک محصول رومیزی است که از ورق پي وي سي بي رنگ چاپي و بدون چاپ بصورت آجدار و بدون آج تولید می شود. این محصول در شرکت مارون صنعت تهران به حالت متري با فرمول هاي ۱۵۰ ميكرون به صورت طاقه های  قالبی عرضه مي گردد. اینها سفره هایی هستند که در درجه اول به تمیز نگه داشتن سطح میز کمک می کنند و به راحتی نیز قابل تمیز شدن هستند.

این محصول همچنین به عنوان کاور وسایل مختلف، روکش کیسه های مواد غذایی مرطوب و همینطور برای تولید انواع پیش بند و کیسه های نگهداری کالاهای مختلف استفاده می شود. برای سفارش رومیزی قالبی ادامه مطلب را در وب سایت شرکت مارون صنعت تهران دنبال کنید:

رومیزی های پی وی سی

استفاده از رومیزی های پی وی سی به دلیل کاربردها و مزایای فراوانی که دارد، یک گزینه عالی محسوب می شود. رومیزی قالبی پی وی سی نوع مفیدی از سفره ها است که هم از ظاهر مطلوبی برخوردار است و هم روند تمیز کردن آن پس مصرف، آسان می باشد. این رومیزی ها اغلب با یک دستمال مرطوب به سادگی تمیز می شوند. پلاستیک وینیل اجازه می دهد تا رومیزی سطحی براق و صاف داشته باشد.

علاوه بر این، رومیزی های پی وی سی به دلیل پوشش پلاستیکی وینیل آن، در درجه اول دارای خاصیت ضد آب  است که تمیز کردن آن آسان بوده و لک نمی شود. همچنین چاپ های زیبا و دلپذیر روی سفره قالبی ماندگار هستند و آسیب دیده یا کثیف نمی شوند. برای سفارش انواع رومیزی قالبی در طول ، عرض ، ضخامت ، رنگ ، درصد نرمی و حتی طرح ویژه خود با شرکت مارون صنعت تهران تماس بگیرید. انواع رومیزی قالبی و ورق های پی وی سی این شرکت با هر نوع آج اعم از:شیشه، خطی، مربع، کریستال، مروارید، شبنم، صدفی، بلورین و غیره با شرایط و توافق خاص تولید می گردد.

رومیزی ، روکش مواد غذایی، پیش بند و کیسه های نگهداری کالا و مواد غذایی از جمله اجزای ضروری خانه و آشپزخانه هستند که به جهت اطمینان از رعایت نظافت و بهداشت در محیط های مختلف و حتی در طول پیک نیک و سفر مورد استفاده قرار می گیرند. رومیزی قالبی یک محصول زیبا برای میز ناهار خوری یا میز آشپزخانه شما است و به تمیز ماندن میز شما هنگام غذا خوردن کمک می کند.

خرید رومیزی قالبی

نحوه خرید رومیزی قالبی و محصولات مشابه

شما می توانید رومیزی قالبی پلاستیکی را به شکل آنلاین از شرکت مارون صنعت تهران به صورت عمده با قیمت مناسب تهیه کنید. استفاده از آنها در خانه و همچنین رستوران ها برای پاکیزه نگهداشتن میز غذاخوری در هنگام سرو غذا کمک می کند. آنها همچنین یک گزینه ارزان و مقرون به صرفه برای تهیه سفره هستند و برای مدت های طولانی نیازی به تعویض ندارند.

ساختار کلی و جنس رومیزی های قالبی و محصولات مشابه دیگر مانند روکش مواد غذایی، پیش بند و کیسه های نگهداری کالا ضد آب بوده و در اثر تماس با آب و رطوبت آسیب نمی بیند. برای سفارش انواع رومیزی قالبی و کلیه انواع ورق های پی وی سی بطور مستقیم از کارخانه، با شرکت مارون صنعت تهران تماس بگیرید.

رومیزی پی وی سی وینیل چیست؟

PVC مخفف پلی وینیل کلراید است، اگرچه معمولاً به آن پلی وینیل یا در زبان محاوره ای وینیل نیز می گویند. پی وی سی سومین پلیمر پلاستیکی پرمصرف در جهان است. پلیمر روشی علمی برای ارجاع به یک مولکول بزرگ است که از واحدهای کوچکتر بسیاری تشکیل شده است و به دو شکل مصنوعی و طبیعی وجود دارد. به همین ترتیب در کاربردها و مصارف گوناگون بسیار مفید است.

در حالی که رومیزی های قالبی وینیل از PVC ساخته شده‌اند، از آن برای ساخت کیسه پلاستیکی، کاور بسته ‌بندی، پیش بند و سایر محصولات مشابه دیگر نیز استفاده می شود.  PVC در دو فرم سخت و نرم موجود است و رومیزی قالبی از نوع نرم و انعطاف پذیر آن تولید می شود.

تنوع رنگ و طرح رومیزی ها

ممکن است فکر کنید که محصولات ساخته شده با ورق های پی وی سی مثل انواع رومیزی قالبی و یا کاورهای محصولات مختلف، از نظر زیبایی شناسی مزایای خاصی را ارائه نمی دهند. اما این درحالی است که هم اکنون امکان چاپ ثابت انواع طرح و رنگ های جذاب بر روی این محصولات وجود دارد.

شما می توانید رومیزی های قالبی را در رنگ ها و سبک های مختلف نظیر طرح  گل، طرح پرنده، خالدار و انواع طرح های دیگر به صورت عاج دار و بدون عاج با ابعاد مختلف از شرکت مارون صنعت تهران تهیه نمایید. طرح های موجود بر روی این رومیزی ها ثابت بوده و در اثر استفاده ی مداوم از بین نمی رود. شما حتی می توانید طرح رومیزی قالبی را با آشپزخانه ، تم تولد و موارد دیگر ست کنید. این رومیزی ها غیر قابل نفوذ هستند بنابراین رطوبت و لک روی آنها باقی نمی ماند.

برای خرید یک رومیزی همه کاره، جذاب و مقاوم در برابر آب و رطوبت، پیشنهاد می کنیم رومیزی های قالبی را انتخاب نمایید. جهت ثبت سفارش رومیزی های قالبی به صورت عمده، مستقیما با کارخانه مارون صنعت ارتباط برقرار کنید. رومیزی های پی وی سی این شرکت بسیار باکیفیت هستند و در ده ها رنگ و سبک موجود می باشند. بنابراین به شما کمک می کنند ظاهری عالی و چشم نواز برای آشپزخانه و میز ناهارخوری خود ایجاد کنید.

کاربرد ورق های پی وی سی و قابلیت تولید رومیزی قالبی در شرکت مارون صنعت

در این شرکت قابلیت تولید رومیزی ها در طول ، عرض ، ضخامت ، رنگ ، درصد نرمی و حتی طرح ویژه با هر نوع آج اعم از: شیشه، خطی، مربع، کریستال، مروارید، شبنم، صدفی، بلورین و … با شرایط و توافق خاص وجود دارد.

کاربرد:

مورد کاربرد رومیزی ها برای روی انواع میزها به صورت قالبی، کاور وسایل مختلف، روکش کیسه های مواد غذایی مرطوب و تولید انواع پیش بند و کیسه های نگهداری کالاهای مختلف می باشد. انواع رومیزی های قالبی به صورت

 

رومیزی قالبی
فارسی