محصولات آستردار با آستری‌های مختلف

محصولات آستردار و به طور کلی آسترها به پوشش داخلی یک سطح یا سازه اشاره دارند. در واقع آنها برای محافظت از سطح داخلی در برابر مواد موجود طراحی شده اند. آستری ها و پوشش‌ ها به گونه ‌ای طراحی شده‌اند که محافظت بهتری از سطوح، بسترها و ساختارهایی که روی آنها اعمال می‌شوند، فراهم می سازند.

انواع مختلف آستر در تشکدوزی، سراجی، چادردوزی، کفاشی و در فرآیند تولید پوشاک مانند ژاکت، کت، پالتو، شلوار و غیره استفاده می شوند. در فرآیند تولید پوشاک از پارچه های آستر به عنوان آستر ابریشم، آستر چاپی، پنبه سبک وزن، آستر استرچ، آستر ساتن و غیره استفاده می شود. اما در این مقاله از شرکت مارون صنعت تهران ما بیشتر به آن دسته از محصولات آستردار با آستری‌ های مختلف اشاره داریم که از ورق پی ‌وی ‌سی آجدار، بدون آج، چاپی و غیره محافظت می کنند. برای آشنایی بیشتر با آستری های مختلف این شرکت ادامه مطلب را مطالعه نمایید.

  • کاربرد محصولات آستردار چیست؟

آستر لایه ای از مواد مختلف است که سطح داخلی یک محصول یا سازه را می پوشاند. هدف از این کار، محافظت از سطح داخلی آن محصول است. آستری ها اغلب با موادی تولید می شوند که خواص برتری نسبت به سطح موجود داشته باشند و بتوانند از آن محافظت کنند. محصولات آستردار با آستری های مختلف از جمله محصولات پر فروش و پر کاربرد و با دوام بالا (نزدیک به 20 سال) هستند که به عنوان پوشش داخلی در صنایع مختلف از جمله صنایع مبلمان و دکوراسیون، تشکدوزی، سراجی، چادردوزی، کفاشی، صنایع خودرو و غیره کاربرد دارند. برای خرید این محصولات با شرکت مارون صنعت تهران تماس بگیرید.

آستردار

  • ورق پی وی سی با آستری های مختلف

ورق های پی وی سی به طور گسترده ای به عنوان ماده پوششی برای کاربردهای متعدد استفاده می شوند. این محصولات یک انتخاب عالی برای کاربردهای گوناگون در صنایع ساختمان سازی و همینطور تولید لوله ، بنر ، کفپوش ، رومیزی و غیره هستند. علاوه بر این ورق پی وی سی می تواند با آستری های مختلف برای مصارف گوناگون تولید شود. در واقع ورق پی وی سی با نفوذ ناپذیری بالا برای جلوگیری از نفوذ رطوبت، مایعات و غیره مناسب است.

پی وی سی یکی از قدیمی ترین و قابل اعتمادترین موادی است که جهت پوشش در صنایع استفاده می شود. بنابراین ورق پی وی سی با آستری های مختلف یک انتخاب مناسب برای اهداف گوناگون است. جهت خرید این محصول با شرکت مارون صنعت تهران تماس بگیرید.

  • کاربرد آستر در صنایع گوناگون

آستر متداول ترین کلمه در فرآیند تولید پوشاک است، اما فقط در این زمینه کاربرد ندارد. آستر در اصل انواع مختلفی دارد که نوع صنعتی آن برای تولید مبلمان، تشکدوزی، سراجی، چادردوزی، کفاشی و غیره نیز کاربرد دارد. به طور کلی آستر به معنای پوشاندن سطح داخلی برای محافظت بیشتر از یک محصول است. علاوه بر این یکی دیگر از اهداف اصلی استفاده از آسترها حفظ شکل محصول می باشد.

آستر در صنعت تولید پوشاک، پارچه ای است که برای پوشاندن سطح داخلی لباس استفاده می شود. انواع مختلف آستر در فرآیند تولید پوشاک مانند ژاکت، کت، پالتو، شلوار و غیره استفاده می شود. در فرآیند تولید پوشاک از پارچه های آستر به عنوان آستر ابریشم، آستر چاپی، پنبه سبک وزن، آستر استرچ، آستر ساتن و غیره استفاده می شود. ورق های پی وی سی آستردار نیز در دکوراسیون داخلی، مبلمان دوزی ، تشک دوزی و غیره کاربرد دارند و از جنس نمد، تریکو، گونی و غیره ساخته می شوند. برای خرید محصولات آستردار با ما تماس بگیرید.

آشنایی با آسترها و پوشش ها در زمینه بستر زیرین

پوشش به عنوان یک سطح خارجی مواد متفاوت تعریف می شود. از پوشش برای جلوگیری از ورود آلاینده های خارجی به سازه استفاده می شود. مانند یک آستر، یک پوشش برای محافظت از یک سطح یا ساختار طراحی شده است، با این تفاوت اصلی که پوشش با هدف محافظت از سطح محصول در برابر آلاینده های بیرونی استفاده می شود، اما آستر از سطح محصول در برابر آلایندهای داخلی محافظت می کند. اما در هر دو مورد، آسترها و پوشش‌ها بستری برای محافظت از محصول را فراهم می‌کنند. به این ترتیب هدف آنها ساختاری نیست بلکه بیشتر محافظتی است.

کاربردهای عایق رطوبتی آسترها و پوشش ها

آسترها و پوشش ها بر روی طیف وسیعی از زیرلایه ها و ساختارهای مختلف اعمال می شوند. در صنعت ساخت و ساز، این محصولات از سقف های مسطح گرفته تا ناودان ها، روزنه ها و سایر سیستم های دیگر را شامل می شوند. محصولات آستردار در این شرکت شامل پشت اسپاند، پشت تریکو، پشت نمد و پشت گونی است. برای سفارش هر کدام از این محصولات با ما تماس بگیرید.

خرید محصولات آستردار از شرکت مارون صنعت تهران

همانطور که گفته شد ورق های پی وی سی بسیار نفوذناپذیر هستند و یکی از قابل اعتمادترین موادی هستند که به عنوان پوشش های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. این محصول در شرکت مارون صنعت تهران به صورت ورق پی ‌وی ‌سی آجدار، بدون آج، چاپی، بدون چاپ ساده، مات و براق با آستری ‌های مختلف تولید می شود که برای استفاده ‌های گوناگون تا عرض ۲ متر مناسب است.

قابلیت تولید:

محصولات آستردار این شرکت قابلیت تولید در طول، عرض، ضخامت، درصد نرمی، رنگ، چاپ، آستری ‌های مختلف حتی با آج و طرح ویژه با شرایط و توافق خاص را دارا می ‌باشد. محصولات آستردار شامل پشت اسپاند، پشت تریکو، پشت نمد و پشت گونی است. برای سفارش هر کدام از این محصولات با ما تماس بگیرید.

کاربرد مصرف:

محصولات آستردار با توجه به ضخامت، طول و عرض محصول و نوع آستری به کار رفته دارای کاربردهای عمومی پوششی و صنعتی در صنایع مبلمان و دکوراسیون، تشکدوزی، سراجی، چادردوزی، کفاشی، صنایع خودرو و هر نوع پوشش آستردار با ورق ‌های پی ‌وی ‌سی و امثالهم می ‌باشد.

آستردار
فارسی