مارون صنعت تهران

شرکت مارون صنعت تهران (اصفهان) با مسئولیت محدود در آبان ماه سال 1373 در اداره ثبت شرکت‌های تهران به ثبت رسید و در تاریخ دهم خرداد ماه 1374 در زمینه تولید انواع ورق‌های PVC و با هدف رشد و توسعه این صنعت و نیز قطع وابستگی به کشورهای خارجی، شروع به فعالیت نمود. شرکت مارون صنعت تهران در مسیر تحقق اهداف ارزشمند خود، با بهره‌گیری از دستگاه‌ها و ماشین‌آلات مکانیزه این صنعت، و نیز با استفاده از تخصص و تجارب ارزشمند نیروهای متخصص انسانی و با افزایش و تنوع تولید در صنعت PVC همواره حضوری چشمگیر داشته است.

ورق‌های PVC که به شکل رولی و به صورت‌های شفاف و مات، آجدار و ساده، چاپی و غیرچاپی، آستردار و بدون آستر، یک لایه و چند لایه در ضخامت، رنگ و طرح‌های مختلف و متنوع در شرکت مارون صنعت تهران تولید می‌شود، کاربردهای گوناگونی در مصارف صنعتی، تجاری و خانگی داشته و نه تنها نیاز اقشار مختلف جامعه را برآورده می‌سازد، بلکه به صورت مستقیم وغیر مستقیم نیز صادر می‌گردد. مدیریت شرکت مارون صنعت تهران باور دارد کیفیت محصول و رضایتمندی مشتری، دو شاخص اصلی توانمندی هر شرکت است و همواره کوشیده تا این دو شاخص را برای محصولات خود در صنعت PVC کشور حفظ نماید.

0 +
مشتریان راضی
0 +
تعداد محصول
0 +
تعداد پروژه ها

شعبه دیگری ندارد.

شرکت مارون صنعت تهران در صحنه رقابت با همکاران خود ضمن ارج نهادن به زحمات همه این عزیزان، توانسته است جایگاه ویژه‌ای را در بازارکار این صنعت کسب نماید. شرکت مارون صنعت تهران جزء نخستین شرکت‌های صنعت PVC بوده که با تلاش بی‌وقفه مدیران و پرسنل خود در سال 1386 موفق به اخذ گواهینامه کیفیت ISO 9001 گردید.

فارسی